Susipažinkime! 

Žmogus gražus, kai savo darbu puošia žemę, žmogus gražus, kai vertina kitus,

Kai savo širdį, jautrią ir neramią, kitiems dalina lyg lietaus lašus.

(A. Baltakis)

Kraustvida- „gimė“ iš noro būti geriausiais savo srityje, teikti aukščiausius standartus atitinkančias pervežimo-perkraustymo ir baldų surinkimo paslaugas patraukliomis ir lanksčiomis kainomis prisitaikant prie esamų ir naujų klientų poreikių 24/7, plėsti klientų ir partnerių ratą, kartu augti ir tobulėti.

Neoficialiomis įkurtuvėmis laikome 2007 m. kai perkraustymo paslaugas pradėjome teigti pagal individualios veiklos pažymą. Plečiantis klientų ratui ir augant užsakymų skaičiui 2016 m., įkūrėme įmonę- Kraustvida.

Šiuo metu mes sparčiai augame, tobulėjame, plečiame klientų ratą, ieškome partnerių. Visi kartu mes motyvuota komanda, kurie nebijo darbo, vertina ir gerbia savo klientus, atsižvelgia į individualius jų poreikius, kartu siekia tikslų, auga ir tobulėja!

Kraustvidoje dirba TIK savo srities profesionalai, kurie myli ir išmano savo darbą, vertina ir gerbia vieni kitus. Bendraudami ir dirbdami visada vadovaujamės koncepcijomis- „klientas visada teisus“ ir „žmogus žmogui- žmogus“.

Mūsų sėkmės paslaptis paprasta- gera idėja, aiški strategija, tikslo siekimas, puiki komanda ir gebėjimas prisitaikyti. 

Kraustvidos tikslas tapti- GERIAUSIA perkraustymais-pervežimais ir baldų surinkimu užsiimančia įmone, siūlančia DRAUGIŠKIAUSIAS kainas klientui už AUKŠČIAUSIOS kokybės paslaugas!

Ir Tai ne skambūs žodžiai! Kartu mes JĖGA! Kartu mes galime VISKĄ! Mes KOMANDA! Kartu mes- KRAUSTVIDA!

Visą Kraustvidos įkūrimo istoriją galite perskaityti ČIA

Ačiū, kad esate kartu!
Šilčiausi linkėjimai,
IĮ Kraustvida direktorius
Vidmantas Alekna.